.

"Magda potrafi rozluźnić atmosferę podczas której trudno się nie uśmiechać! Nikt nie mógłby uchwycić naszych emocji i szczęścia lepiej niż ona"

"Magda jest zdecydowanie najlepszym fotografem jakiego mogliśmy sobie wymarzyć na upamiętnienie magii naszego dnia. Jej talent, pasja, profesjonalizm
i zaangażowanie przekładają się na wykonywaną przez nią pracę. Poza zdjęciami, które są perfekcyjne Magda potrafi rozluźnić atmosferę podczas której trudno się nie uśmiechać! Nikt nie mógłby uchwycić naszych emocji i szczęścia lepiej niż ona. Dziękujemy za piękne ujęcia i przemiłą współpracę. Polecamy z całego serca!

- Natalia i Grayson

7_MG_6532-1.jpg

"Dziękujemy za to, że zupełnie nie czuliśmy się skrępowani Twoją obecnością w kościele, na weselu czy w trakcie sesji po ślubie. "

"Magda,

Dziękujemy bardzo za wspaniałe, profesjonalnie wykonane zdjęcia, które od Ciebie otrzymaliśmy zarówno w pięknym pudełku, jak i w formie cyfrowej. Przypadły do gustu nie tylko nam, ale wszystkim, którym się nimi chwaliliśmy. Dziękujemy za to, że zupełnie nie czuliśmy się skrępowani Twoją obecnością w kościele, na weselu czy w trakcie sesji po ślubie. Dziękujemy za Twoją dostępność i wzorowy kontakt. K&M

Serdecznie polecamy wszystkim współpracę
z Magdą!

- Klaudia i Max

K&M-656.JPG

"Oglądając zdjęcia (przepięknie obrobione), miałam wrażenie, że przeniosłam się jeszcze raz do tego niesamowitego dnia. Zdjęcia są wzruszające, intymne, pełne miłości, a przede wszystkim naturalne "

Ciężko opisać w kilku zdaniach jak bardzo magiczną osobą jest Madzia, a to co tworzy jest bajką.

Swoim ciepłem i naturalnością sprawiła, że nie czuliśmy się skrępowani zdjęciami. Madzia była niczym dobra wróżka, która uchwyciła wszystkie wspaniałe momenty, a oglądając zdjęcia (przepięknie obrobione), miałam wrażenie, że przeniosłam się jeszcze raz do tego niesamowitego dnia. Zdjęcia są wzruszające, intymne, pełne miłości, a przede wszystkim naturalne, bo miłość jest rzeczą naturalną i tak ją właśnie Madzia pokazuje.

Madziu, dziękuję Ci za przepiękne zdjęcia, a Wam przyszłym parom, które to czytacie - bierzcie za telefon i dzwońcie do Madzi - nie ma takiej drugiej jak ona. 

– Kinga & Daniel

K&D-283.JPG

"Ważne chwile chciałabym mieć uchwycone tylko przez takie osoby jak Magda."

"Magda jest fantastyczną partnerką w ważnych chwilach. Ma niesamowite wyczucie chwili, bardzo sensualny i lekki styl fotografowania, świetnie wyczuwa miejsce, oczekiwany klimat i efekt zdjęć. Poza tym sprawia, ze nawet zestresowani czują się swobodnie
i komfortowo. Nie czuliśmy obecności Magdy, była z nami cały czas a jednak jak eteryczna mgiełka. Polecamy z całego serca! Magda ma talent i jest jedyna w swoim rodzaju! Ważne chwile chciałabym mieć uchwycone tylko przez takie osoby jak Magda.

- Joanna i Jarek

J&J_Plener_zmniejszone (4 of 59).jpg

"Zdjęcia jakie otrzymaliśmy przeszły nasze największe oczekiwania, romantyczne, radosne i wzruszające momenty zostały uwiecznione w najpiękniejszy sposób."

"Poszukując fotografa na nasz ślub i wesele zależało nam na naturalności i uchwyceniu emocji naszych i gości.Praca
z Magda to czysta przyjemność już od czasu przygotowań jak
i w dniu uroczystości. Goście byli zachwyceni zaangażowaniem fotografa podczas całego przyjęcia. Zdjecia jakie otrzymaliśmy przeszły nasze największe oczekiwania, romantyczne,radosne i wzruszające momenty zostały uwiecznione w najpiękniejszy sposób!

Dziękujemy!

- Dagmara i Piotr

_D&P_Plener-20.JPG